מי אנחנו

מיכל ממלוק-כהן יו"ר
עורכת דין עצמאית, ומגשרת
נשואה לאביחי
ואמא של איתן,
התאומים יניב וליבי ומתן

אן רטיג
מנהלת השירות הפסיכו-סוציאלי
בכפר הנוער-כפר סילבר.
נשואה לליאור ואמא של נועם,
עמית ועומר

ורד ורטהיים
עורכת וידאו
בערוצי טלויזיה שונים,
נשואה לאומיד
ואמא של שירה ועידו

העמותה הישראלית להיריון עם CMV נוסדה בשנת 2018 על ידי מיכל ממלוק-כהן, ורד ורטהיים ואן רטיג, שלוש אמהות אשר עברו בהיריון את המסע הפרטי שלהן עם נגיף ה-CMV.

העמותה הוקמה במטרה לשנות את המציאות של נשים וזוגות שחווים היריון עם CMV, לאור הבורות הקיימת בנושא, המתבטאת במידע שנמסר ברשת האינטרנט ולעתים אף בעולם הרפואי, בנוגע להדבקה בנגיף ה-CMV במהלך ההיריון.

פעילותנו החלה בשנת 2010 עם הקמת "קומונת היריון עם CMV" באתר האינטרנט תפוז, במטרה להעניק מידע, להפנות לרופאים המומחים בתחום ולתת תמיכה רגשית לנשים ומשפחות הנמצאות במהלך היריון שבו נדבקו בנגיף ה-CMV.
בשנת 2016 הוקמה קבוצת הפייסבוק "העמותה להיריון עם CMV הכוונה ותמיכה", ובהמשך לכך קבוצות ייעודיות נוספות להנגשת המידע לאוכלוסייה רחבה יותר:
הורים לילדי CMV סימפטומטיים,
העמותה הישראלית להיריון עם CMV מארחת
האתר הישראלי להיריון עם CMV – הקבוצה הציבורית.

בקבוצות השונות חברות נשים ובני משפחותיהן אשר עברו היריון עם CMV בעבר ובהווה, ובהן ניתן לשאול, לשתף בתחושות ולקבל מענה וחיבוק חם מניסיונן של אחרות שעברו היריון עם CMV.

אתר זה הוקם ומופעל בהתנדבות מלאה במטרה לרכז את כל המידע שנזקקים לו במהלך היריון עם CMV כדי להקל על ההתמודדות, במיוחד לאור העובדה שמרבית המידע הקיים ברשת, גם הרשמי-לכאורה, אינו עדכני ומדויק ולעתים אף מוטעה ומפחיד.

המידע באתר מקיף, אמין ועדכני, מגובה במחקרים, עבר הגהה ונבדק על ידי זיהומולוגים מובילים המתמחים ב-CMV, בכדי להעניק לכם את מרב המידע שתזדקקו לו בהיריון שכזה, בתקווה שתסיימו אותו בידיים מלאות ובריאות.

תודות

תודה מיוחדת שלוחה לכל מי שסייעו ומסייעים לאורך הדרך לשינוי המציאות של הריונות עם CMV במדינת ישראל.
ליועצים והיועצות הרפואיים, המומחים והמומחיות, אנשי ונשות המחקר המשתפים עמנו פעולה בכנסים השונים, בפעילויות, במחקרים ובתמיכה באתר האינטרנט.

לאנשי ונשות המקצוע שתרמו מכישרונם, זמנם ומרצם לקידום העמותה הישראלית להיריון עם CMV ולקידום חזון ומטרות העמותה.
לתורמות ולתורמים שמאפשרים את המשך הפעילות והרחבתה.
ולכל מי שתמיכתם מאפשרת את קיומה ופעילותה של "העמותה הישראלית להיריון עם CMV".

ברוכים הבאים ל-www.cmv.co.il, אתר העמותה הישראלית להריון עם CMV.
על המשתמשים באתר לקרוא תנאים אלו בקפידה לפני השימוש באתר, שכן השימוש באתר מעיד על הסכמת המשתמשים לתנאים.

כל המידע באתר מעודכן ליום שבו הועלה. הוא נועד להנגשת אינפורמציה בלבד ואינו מהווה ו/או אינו מתיימר להיות תחליף להמלצה רפואית, חוות דעת רפואית, מחקר ממצה בתחום או התייעצות עם מומחה רפואי. השימוש באתר הינו באחריות המשתמשים בלבד ואין בו כדי להחליף את אחריות המשתמשים לקבלת ייעוץ פרטני על ידי גורם רפואי מוסמך בכל מקרה לגופו. הנהלת האתר מבקשת להבהיר כי על כל מי שמבקשים מידע בנושא CMV לפנות לייעוץ רפואי מתאים.

לא תהיה למשתמשים כל טענה, תביעה או דרישה כלפי העמותה בגין המידע המוצג באתר או באמצעותו, דיוקו, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו ותדירות פרסומו.
השימוש וההסתמכות על המידע באתר ייעשו על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.
העמותה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן, לשנות להוסיף ולגרוע כל דבר, ללא כל הודעה מוקדמת או מאוחרת על כך, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר הינן של עמותה, אלא אם נאמר באופן מפורש, כי זכויות היוצרים במידע המוגן, או בכל חלק ממנו שייכות לגורם אחר.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק, להפיץ בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מהמידע המוגן בלא קבלת הסכמתה המפורשת של העמותה לכך בכתב ומראש.

דילוג לתוכן